Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout


Üleloomulik elu
Cindy Jacobs

Loe peatükk Üleloomulikku lülitatud

Kirjastus Charismata Ministries
Tõlkinud Hubert Jakobs
Ilmumisaasta 2006
Lehekülgi 172

Raamatu hind €4
Saadaval kohe/laos olemas

Jumal tahab sinu elus midagi hämmastavat teha!

Aga te saate väe, kui Püha Vaim tuleb teie peale ja te olete minu tunnistajad Jeruusalemmas ja kõigel Juuda- ja Samaariamaal ja maailma otsani. (Apostlite teod 1:8 NIV)

Kui sa selle salmi päriselt oma südamesse võtad, võib see muuta su elu. Kui sa palud ja ootad, et Jumal täidaks su Püha Vaimuga, siis lased sa Tal enda läbi tegutseda nii, nagu Ta seda mitte kunagi varem pole teinud.

Menuraamatute autor ja eestpalvetaja Cindy Jacobs räägib soojuse ja huumoriga enda sammudest, mis ta astus Jumala poole liigutava kohtumise läbi Püha Vaimuga ja sellest, kuidas see ta elu igaveseks muutis. Ta ehtne ja kirglik jutustus aitab sul avastada seda, kuidas palvetada Püha Vaimu väe saamise pärast, ära tunda Püha Vaimu täiuse tunnuseid ja käia iga päev üleloomulikus elus. Sa leiad ka palju õpetlikku Aimee Semple MacPhersoni, John G. Lake’i, Maria Woodworth-Etteri ja Smith Wigglesworthi innustavatest elulugudest.

On sul siis nälg kogeda rohkem Püha Vaimu või tahad sa kinni püüda oma esimese kogemuse Püha Vaimuga – see raamat on sinu jaoks.

  COPYRIGHT © 2009 .