Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout
Tellimisinfo »

Reeglina toimub tellitud kauba kättetoimetamine posti teel. Saatekulude suurus sõltub valitud kättetoimetamise viisist ja kaubakogusest. Raamatute puhul kasutame kas maksikirja (raamatu(te) paksus ei tohi ületada 2 cm) - kuni 250 grammine saadetis on 1.10 EURi, üle 250 grammine 1.70 EURi - või siis standardpakki paksemate raamatute puhul (kuni kilose paki saatmiskulu on 3.69 EURi). Soovi korral võime saata ka SmartPostiga (saatmiskulu alates 2.95 EUR-ist) või Eesti Posti kulleriga.

Laserplaatide, DVD-de ja kassettide puhul kasutame kas maksikirja (mida on võimalik ka tähituna saata) - tavaline maksikiri ühe kuni kahe CD puhul on 1.10 EURi, tähitud kujul 2.65 EURi - või siis SmartPosti (2.95). Kui tellimus sisaldab nii raamatuid kui muusikakandjaid, kasutame kas standardpakki või SmartPosti. Iga tellija saab saatmisviisi ise valida, aga tuleks arvestada sellega, et tavalise maksikirja kadumaminemise eest me ei vastuta, kuna selle saatmise kohta ei anna postkontor meile mingit kviitungit. Tähtsaadetiste ja SmartPosti puhul aga on järelotsimine võimalik.

Kui te olete oma kauba valinud ja otsustanud kättetoimetamisviisi üle, siis pärast nupule Telli vajutamist jõuab teie tellimus meie klienditeenindusse. Seal selgub, kas teie soovitud kaup on kohe laos olemas või tuleb alles tellida. Kui kaup on kohe laos olemas, vastatakse teile e-mailiga ja antakse teada kogumaksumus, kuhu on sisse arvatud ka saatekulud ning pangaarve number, kuhu raha üle kanda. Niipea, kui raha on meie arvele laekunud, saadetakse teile kaup välja. Kui kaupa laos hetkel ei ole, siis teatame teile koheselt, kui pikk on tarnetähtaeg ja siis, kui kaup on saabunud, saadame teile e-maili kogumaksumuse kohta. Juhul, kui teie tellimus sisaldab artikleid, milledest osa on kohe laos olemas ja osa tuleb tellida, on võimalikud kaks varianti: te kas ootate, kuni kõik artiklid on saadud ja maksate siis või soovi korral maksate kohe nende artiklite eest, mis on saadaval ja saamata jäänud kaup tuleb hiljem eraldi tellimusena.

Meie poes leiduva kauba nimistu on esialgne ja ei sisalda kaugeltki eriti kõiki laserplaate, mida meie vahendusel on võimalik tellida. See tähendab, et kui teil on mingi konkreetse plaadi ostusoov, mida te meie poes ei näe, siis saatke meile e-mail oma sooviga () ja me teatame, kas meil on võimalik teid aidata. Kui on tegu plaadiga, mida ei ole enam tootmises ja seega mitte võimalik tellida, võime vähemasti aidata informatsiooniga, kust seda internetis kasutatud kujul leida.

  COPYRIGHT © 2009 .