Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout
Abi »

Kuidas kasutada meie poodi? Meie pood on jagatud mõtteliselt kaheks: muusika osa ja kirjanduse osa.

Muusika osas on plaate võimalik kas valida vasakpoolsest menüüst stiilide alusel või otsingumootorit kasutades, kuhu tuleb siis sisestada vähemalt osa otsitava artisti nimest. Otsida võib ka plaadi nime või laulu nime järgi, kui see on ainus, mis teada. Loomulikult tuleb siis arvestada, et samanimelisi laule võib esineda erinevatel artistidel ja erinevatel plaatidel. Kui sisestada artisti nimi otsingumootorisse Laulu nime järgi, siis saab vastuse ka kõikidest antud artisti esinemistest erinevatel kogumikel.

Stiilide järgi otsimisel peab muidugi arvestama asjaolu, et stiililised piirid ei ole alati väga kindlad, nii võib mingi plaat olla kas popi või rocki või ülistuse all või näiteks instrumentaalne plaat jazzi all. Kategooria Värske all on toodud ära plaadid, mis on viimastel kuudel ilmunud ja eraldi kategooriad on ka hetkel soodsa hinnaga plaatidel, eesti muusikal ja DVD-del.

Selleks, et jõuda huvi pakkuva plaadi leheküljele, kus tavaliselt on peale plaadiümbrise pildi ka ära toodud plaadil leiduvate lugude nimed ja plaadi lühitutvustus, tuleb klikkida kas plaadiümbrise kujutisele, plaadinimele või artistinimele, vastavalt sellele, kumb neist on klikitav. Iga plaadi leheküljel on ka informatsioon selle kohta, kas plaat on kohe laos olemas või kui ei, siis kui pikk on umbkaudne hankeaeg. Samuti leidub seal informatsioon selle kohta, milliseid teisi antud artisti plaate poes on saada ja muidugi plaadi hind.

Kui nüüd plaadi ostusoovi puhul on otsus langetatud, tuleb klikkida ostukorvi ikoonile ja see asetab plaadi ostukorvi (kui ostukorvi lisamine ei tööta, siis palun kontrollige, kas teie veebilehitseja lubab vastu võtta cookie'sid). Nüüd on võimalik ostmist jätkata, minnes tagasi avaleheküljele (kõige lihtsam on klikkida poe logole) või stiilide juurde, kusjuures juba valitud kaup jääb ostukorvi. Ostukorvi sisust saab hea ülevaate lehekülje ülaosas. Tellimise leheküljel on lihtsalt võimalik muuta kaubakogust, ostukorvi tühjendada või soovi korral tellimisega edasi minna. Kui olete lõpuks otsustanud, et rohkem midagi oma ostukorvi lisada ei soovi, siis kõige lihtsam on kasutada linki Checkout lehekülje ülaosa paremas nurgas.

Klikkides nupule Telli jõuate leheküljele, kus tuleb ennast sisse logida. Kui see on teil esimene kord meie poodi kasutada, tuleb teil ennast uue kasutajana registreerida. Selleks tuleb teil klikkida tekstile Uus kasutaja ja uue lehekülje avanedes täita ära nõutavad infoväljad. Informatsioon teie kohta talletub meie süsteemis ja järgmine kord ostes ei ole teil enam muud vaja teha, kui sisestada oma kasutajanimi (e-maili aadress) ja parool. Kui te juhtute oma parooli unustama, siis on võimalus seda meie käest e-maili teel küsida. Kui te olete ennast nüüd lõpuks sisse loginud, siis tuleb teie tellimus taas uuesti ette ja te peate valima kättetoimetamisviisi. Teave erinevate viiside ja nende maksumuse kohta leidub Tellimisinfos. Ka selles punktis on võimalik oma tellimust veel muuta, klikkides tekstile Muuda tellimust lehekülje ülaosas. Kui ei, siis vajutage nupule Telli ja teie tellimus läheb teele.

Raamatute osas on võimalik kasutada kas kategooriat Raamatud või kategooriat Autorid. Esimeses on ära toodud lihtsalt kõik raamatunimetused autorite kaupa, teises on iga autori foto kõrval tekst, millele klikkimine viib antud autori leheküljele, kus on võimalik tema kohta lugeda ja näha, milliseid raamatuid täpselt temalt saada on. Soovitud raamatu pealkirjale klikkides jõuate välja just sellele raamatule pühendatud leheküljele, kus lisaandmeid iga raamatu kohta. Ostmisprotseduur on sama, mis plaatide kohta kirjutatud.

Kui teil on poe kasutamisega raskusi, pöörduge abi saamiseks meie poole:
  COPYRIGHT © 2009 .