Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout


Nägija. Nägemuste, unenägude ja avatud taeva prohvetlik vägi
Jim W. Goll

Loe peatükk Nägija ja prohvet – kaks prohvetlikku voolu

Kirjastus Charismata Ministries
Tõlkinud Tiina Peep
Ilmumisaasta 2005
Lehekülgi 208

Raamatu hind €5
Saadaval kohe/laos olemas

Koguduse ajaloo ja ka kaasaja prohvetlikud liikumised toituvad kahest võimsast voolust: üks neist on prohvet, kelle ilmutus on peamiselt verbaalne ja teine on nägija, kelle ilmutus on nägemuslikuma iseloomuga. Kui prohveti roll on meile tuttav, siis nägijadimensiooni kohta teatakse vähem. Paljude jaoks jäävad nägijaprohvetid müstilisteks, teispoolsusse kalduvateks ja isegi veidrateks.

Teadmised hajutavad väärarusaamad. Liituge raamatu autori Jim W. Golliga põneval ja kaemusterohkel teekonnal sellesse vähemtuntud dimensiooni – nägija nägemuslikku maailma. Te avastate enda jaoks unenägude, nägemuste ja avatud taeva all elamise prohvetliku väe.

Kuidas tuleb nägemuslik ilmutus? Kas seda võib usaldada? Kuidas see sobib tänapäeva koguduse eluga kokku? Kas igast usklikust võib saada nägija või on see prohvetlik dimensioon üksnes nendele, kel erilised anded?

Nägija liigutab teie südant ja õhutab teis üles nälja Jumala läheduse järele, sest “nägija eesmärgiks on ilmutada inimest, Kristust Jeesust!”

  COPYRIGHT © 2009 .