Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout


Jumala jälitajad
Tommy Tenney

Loe peatükk Päev, mil ma peaaegu püüdsin Ta kinni

Kirjastus Charismata Ministries
Tõlkinud Hubert Jakobs
Ilmumisaasta 2003
Lehekülgi 162

Raamatu hind €4
Saadaval kohe/laos olemas

Kes on Jumala jälitaja?

Jumala jälitaja on inimene, kes ei suuda oma nälga talitseda.

Jumala jälitaja on isik, kelle kirg Jumala ligiolu järele sunnib teda taga ajama võimatut, lootuses, et kinnipüüdmatu püüab tema kinni. Laps ajab armastavat vanemat seni taga, kuni isa tugevad käed haaravad äkki tagaajaja oma embusesse. Tagaajajast saab kinnipüütu, tagaaetavast kinnipüüdja. Paulus väljendas seda nii: "ma püüan kätte saada seda, mille pärast Kristus Jeesus mind on kätte saanud" (Filipi 3:12).

Iiob oli Jumala jälitaja. Ta ütles: "Oo, et ma teaksin, kus ma võiksin Teda leida!" Taavet oli seda, ta ütles: "Mu hing püsib visalt Su kannul." Ka Paulus oli seda: "Et ma tunneksin Teda." Jumala jälitajate kirglikke radu võib leida kõikjalt ajaloo lehekülgedelt, alates kogelevast Moosesest, laulvast Taavetist ja rändjutlustajast Paulusest kuni meie kaasaegseteni välja nagu A. W. Tozer, Leonard Ravenhill ja arvutud teised, keda ühendab seesama side:
rahuldamatu nälg oma Isanda tundmise järele. Need on inimesed, kelle järeleandmatu, kirglik Kristuse otsimine tegi nad teiste silmis sageli naeruväärseiks. Ent olles maitsnud Ta headust ja heitnud pilgu nähtamatusse maailma, ei suutnud neid miski vähem enam rahuldada.

Lisa enda nimi sellesse nimekirja. Saa Jumala jälitajaks. Kes teab? Sina võid olla just see, kelle Ta kinni püüab.

"Ma pean sind hoiatama, see on ohtlik raamat. Kui sa tunned end mugavalt ja oled enesega rahul ning soovid selliselt jätkata, siis ära parem seda raamatut ava!"
- Cindy Jacobs, organisatsiooni Generals of Intercession kaasrajaja

"Jumala jälitajad ei ole argadele, vaid neile, kes on Jumalat otsides valmis selle käigus surema."
- Ken Gott, Revival Now!, Sunderland, Ühendkuningriik

  COPYRIGHT © 2009 .