Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout


Ma usun imedesse
Kathryn Kuhlman

Loe peatükk Ma usun imedesse

Kirjastus Charismata Ministries
Raamat on eesti keeles
Ilmumisaasta 2010
Lehekülgi 192

NB! Raamat on läbi müüdud


Saadaval e-raamatuna kõikidest e-raamatuid müüvatest poodidest, nt siit: https://www.apollo.ee/e-raamat-ma-usun-imedesse.htmlKathryn Kuhlman (1907–1976) oli Ameerika usutervendaja ja maailmas kõige enam tuntud naisevangelist. Tema koosolekud tõid kohale miljoneid inimesi ja nendest oli võimalik osa saada ka raadio ja televisiooni vahendusel. Paljud imepärased tervenemised, mis tema koosolekutel toimusid, leidsid hiljem arstide kinnituse.

Kuhlman rõhutas alati, et see on Jeesus ja mitte tema, kes inimesi tervendab. Ta oli omal ajal väga populaarne ja silmapaistev isik, kellest kirjutasid ajakirjad “Time” ja “People” ja keda intervjueerisid Johnny Carson, Merv Griffin ja teised. Oma koosolekutel püüdis Kathryn Kuhlman luua õhkkonda, kus Püha Vaimul oleks vabadus tegutseda.

Käesolevas raamatus, mida on müüdud miljoneid eksemplare, räägib Kathryn Kuhlman, miks ta usub imedesse. Ta jutustab siin innustavaid ja usku ülesehitavaid lugusid inimestest, kes tema koosolekutel ime läbi terveks olid saanud.

  COPYRIGHT © 2009 .