Eesti keelesIn English Muuda tellimust    Checkout


Peatükk "Sissejuhatus," raamatust Deemonid. Vastuste raamat, autor Lester Sumrall:Mul on väga kahju, et sellisel suurel maal nagu Ameerika Ühendriigid ühes oma trükivabaduse, miljonite Piiblite, raamatute ja ajakirjadega, teavad inimesed deemonitest vähem kui Aafrikas või Tiibetis. Võimalik, et selle taga on lihtsalt jäme eiramine, miks meie põlvkonna jutlustajad pole rahvast deemonlike jõudude reaalsusest teavitanud.
Üldjuhul teavad inimesed kolme väeallikat: (1) jumalik vägi ehk vägi, mis lähtub Jumala kõikvõimsusest; (2) saatanlik vägi ehk vägi, mis lähtub langenud peainglilt Lutsiferilt (Js 14); ja (3) inimlik ehk inimese oma vägi. See kolmas on neutraalne jõud, mis võib olla juhitud nii taevastest kui deemonlikest jõududest.
Jumal on andnud inimesele meelevalla ja õiguse ise oma elustiili ja saatust valida. Ta lõi inimese kogu loodu üle valitsema (1Ms 1:26, 27).
Kurat tahab inimest orjastada. Jeesus ütles saatanlike ikete kohta, et naine, keda kurat oli sidunud, tuli lahti päästa (Lk 13:16). Kristus saatis oma jüngrid inimkonda lahti päästma.
Selle raamatu eesmärk on paljastada meie maailmas ja elus toimivad tegelikud jõud.

Lester Sumrall
South Bend, Indiana

  COPYRIGHT © 2009 .